Капітальний ремонт обладнання

Капітальний ремонт обладнання
VALM Group

Компанія VALMET Group спеціалізується на ремонті різних видів технологічного та промислового обладнання. Кваліфіковані фахівці у стислий термін проводять ремонти капітальні та поточні будь-якої складності для обладнання металургійних комбінатів та підприємств гірничодобувної промисловості, шахтного обладнання, промислових машин.

Підприємство виконує повний цикл виробництва деталей і вузлів для комплектації обладнання.

Наявний парк унікального обладнання дозволяє виконувати повну механічну та термічну обробку усіх видів деталей. Підприємство має парк нового механообробного обладнання з ЧПУ. Це токарні та фрезерні обробні центри з ЧПУ.

Коли устаткування зважаючи на свою зношеність або з інших причин не справляється зі своїми завданнями, а коштів на його заміну немає, можливо провести його оновлення шляхом капітального ремонту. Така робота досить ефективна, та потребує менших капіталовкладень у порівнянні з покупкою нового обладнання.

Капітальний ремонт обладнання
Капітальний ремонт обладнання

Наша компанія має значний досвід проведення капітального ремонту редукторів із заміною зубчатих пар. При капітальному ремонті здійснюється заміна зношених деталей і вузлівна нові, заміна підшипників та відновлення посадових місць у корпусних деталях.

Постійно розширюючи виробничі потужності, модернізуючи свою матеріально-технічну базу та впроваджуючи прогресивні технології, ми пропонуємо широкий спектр послуг з ремонту промислових машин, редукторів, механізмів та деталей обладнання; стрічкових, ковшових, роликових транспортерів різної конструкції, що застосовується у різних галузях промисловості.

Раціональні технології дозволяють оптимізувати терміни проведення ремонтів та гарантувати їхню належну якість. Для підвищення надійності ремонтних робіт наше підприємство використовує найсучасніші матеріали та якісні запасні частини, що мають підвищену зносостійкість та міцність. Такий підхід гарантує безвідмовну роботу механізмів та обладнання, які пройшли поточний чи капітальний ремонт із залученням наших фахівців.

У нашому розпорядженні гарна матеріально-технічна база, весь необхідний обсяг нормативної та технологічної документації, а також великий парк метало-верстатного обладнання. Завдяки своїм технічним можливостям ми можемо виготовляти запасні частини та деталі різного рівня складності для ремонту обладнання та механізмів.

Капітальний ремонт обладнання
Капітальний ремонт обладнання

Добре налагоджена система контролю якості виключає можливість промислового браку та сприяє підвищенню ефективності роботи механізму після капітального ремонту. Усі роботи проводяться точно у встановлені терміни без найменших порушень прийнятих від договірних зобов'язань. Наші фахівці не допускають відступів від нормативних вимог, у тому числі й з охорони праці, що дозволяє мінімізувати рівень виробничого травматизму.

Компанія VALMET Group постійно займається вдосконаленням та розвитком свого бізнесу, щоб пропонувати замовникам лише найвищу якість послуг та сервіс європейського рівня. Ми завжди відкриті для професійного партнерства та взаємовигідної співпраці.

Підприємство VALMET Group дає багатомісячну гарантію на обладнання після капітального ремонту.